Tip 1: Sensations u utakmicama drugog kruga nogometnog mundialya u Brazilu

Svjetski kup u Brazilu postupno dobiva zamah. Mnogi fanovi su svjedočili zanimljivim intrigantnim susretima drugog kruga svjetionika, u kojem je bilo nekih senzacija.

Osjećaji u utakmicama drugog kruga nogometnog mundialya u Brazilu

Glavni osjećaj u utakmicama drugog kolanogomet mundiale u Brazilu može se nazvati konačnim rezultatom susreta između reprezentacija Italije i Kostarike. Europljani u prvom susretu skupine u kvartetu D pokazali su vrlo dobar nogomet nakon što su pobijedili engleski. Costa Ricans, zauzvrat, postao je glavni osjećaj početka mogunosti. Prebili su snažnu urugvajsku momčad. Međutim, nitko nije mogao nagađati da će Kostarika također pobijediti Italiju. Konačni rezultat sastanka bio je 1 - 0 u korist predstavnika Srednje Amerike. Senzacionalno nije samo rezultat, već i igra Talijana. Costa Ricans nije dopustio igračima talijanske reprezentacije da pokažu svoj cijeli razred. Talijani su izgledali vrlo blijedo i nespretno na pozadini suparnika. Kostarika je zahvaljujući ovoj pobjedi osigurala izlaz na doigravanje turnira iz skupine smrti.

Senzacionalni rezultati mogu se sigurno pripisatiutakmica suparnika ruskog tima u skupini. U drugom krugu alžirske reprezentacije pobijedila Južnu Koreju s rezultatom od 4 - 2. S obzirom da Afrikanci rezultat prvog vod s teškom rezultatom 3 - 0 u Alžiru može steći dojam kao vrlo jaka ekipa. Možda u smislu organizacije igara alžirci su zaista dobri, ali njihov sastav je malo poznat među redovnim obožavateljima nogometa. U svakom slučaju, nitko nije očekivao takvu pobjedu nad uravnoteženom ekipom Koreje.

Na senzacionalne rezultate drugog kruga mundialyauključuju borbe crpi u utakmicama u skupini G. jer igra Njemačka - Gana i SAD-a - Portugal je završio na isti način - 2 - 2. Malo je vjerojatno da je netko podcijenjen Ganci ili Amerikanci, ali je malo tko mogao predvidjeti da će donijeti toliko problema velmoža europskog nogometa. Tim Portugal ne riskira da napusti grupu. I već se može pripisati jednoj od glavnih senzacija turnira.

Savjet 2: 1/8 finala 2014. Svjetskog kupa: Nizozemska - Meksiko

29. lipnja, u Fortalezi je održana treća utakmica prvog poluvremena nogometnog svjetskog nogometnog prvenstva u Brazilu. Bilo je nacionalnih timova Nizozemske i Meksika.

Niderlandy - Meksika_

Utakmica između Nizozemske i Meksika dala je obožavateljima različite emocije. Možemo pretpostaviti da je igra između rivala jedna od najdramatičnijih utakmica nogometnog mundialya.

Sastanak je započeo s dobrim brzinama. Meksikanci su nadvladali suparnika. Vrijedno je spomenuti da su predstavnici zone CONCACAF izgledali bolje u gotovo svim važnijim nogometnim aspektima. Nizozemci su u pravilu koristili dugo prenošenje na prvu liniju, što nije dovelo do ničega.

Prva se polovica pokazala ozbiljnom za opasne šanse za pogodak, premda je prošao pod znakom dominacije Meksika.

Druga polovica sastanka započela je s prednošćuMeksikanci. U usporedbi s prvom polovicom susreta, jedina je razlika u tome što su gledatelji bili svjedoci postignutih golova. Već na samom početku druge polovice 48. minute Meksikanci su činili ono što više nije bilo senzacija, već redovitost. Giovani dos Santos je pucao izvan kaznenog udarca i poslao loptu u mrežu vrata nizozemskog. 1 - 0 je vodio Meksiko. Bilo je zasluženo. Nizozemski igrači više nisu pokazivali to pjenušavo nogometno nogometno prvenstvo koje su navijači Nizozemaca mogli gledati u utakmicama skupine. Već u prvom dijelu igrališta, Van Galu tim je suočio vrlo organiziran tim.

Meksiko je inicijativu Europljanima nakon togapostignut cilj. Nizozemci su imali dvije sjajne šanse za gol, ali vratar Meksikanaca Ochoa bio je neusporediv. Sastanak je već završio. Ostaje igrati nešto više od pet minuta, uključujući vrijeme nadoknade. Međutim, Meksiko nije mogao zadržati prednost. Nizozemski napad još uvijek donosi rezultat.

U 88. minuti nakon što je podigao kutnu kuglu, odbacio se Sneijderu koji je snažno udario točno u kut vrata Meksikanaca. U posljednjoj minuti Europljani uspoređuju rezultat - 1 -1.

Dosez je došao za nekoliko minuta - u 94. minuti susreta sudac je odredio kaznu na vratima Meksikanaca. Kuglu je došao Klas-Jan Huntelar, koji je postigao dobitak.

Nizozemska nije pobijedila, izvukli su jeposljednje minute sastanka. Nizozemci sada čekaju protivnika u četvrtfinalu, koji će biti pobjednik par Kostarike - Grčka. Meksikanci su jako žao. Bilo je to prekrasan tim, za igru ​​koja je bila lijepa gledati. Reprezentativci Srednje Amerike sastavili su tvrtku Čileanima - tim se timovi šalju kući.