Svjetsko prvenstvo 2014: kako je igra bila odigrana Japan - Kolumbija

Kolumbijska reprezentacija već je osigurala svoje mjesto upozornicu doigravanja Svjetskog kupa. Japanci su također male šanse da bi se kvalificirali iz skupine C. Za to je bilo potrebno pobijediti Azijati Kolumbijaca i nadu u povoljan ishod susreta suparnika igraju u paralelnom utakmici (Obala Bjelokosti - Grčka).

Kolumbijci i Japanci ušli su u polje brazilskegrad Cuiaba 24. lipnja. Južnoamerikanci su već osigurali izlaz na odlučujuću pozornicu turnira. Cijelo pitanje bilo je ono što bi bilo konačno mjesto u skupini C Kolumbija. Protivnici su već bili poznati. Prvi u sljedećoj skupini bili su igrači Kostarike, a drugi u Urugvaju.

Igra je bila vrlo spora. Tim Kolumbija u početnoj postavi pokazao je samo tri bazna igrača. Ali to nije bitno utjecalo na kvalitetu igre. Unatoč činjenici da su japanski većinu vremena prvo poluvrijeme imali loptu, račun je otvorio točno Južne Amerikance. U 16. minuti Cuadrado iz kaznenog mjesta promijenio je brojeve na semaforu. 1 - 0 je vodio kolumbijance.

Japanci u napadu su se pokazali malo. Možete primijetiti nekoliko štrajkova od standarda na cilju kolumbijskog vratara. Honda je bušio, ali to nije dovelo do otvaranja vrata južnih Amerikanaca.

Međutim, Azijci su i dalje igrali u zadnjim sekundama poluvremena. Okazaki nakon podnošenja Honde udario je na vrata kolumbijske reprezentacije. Momčad je otišla na stanku na ekranu - 1 - 1.

Druga polovica, Kolumbijci su počeli s napadima. Već u 55. minuti susreta, Martinez je poslao drugu loptu na vrata Azija. Jackson ubacio je u kazneni prostor i ne ostavlja šansu za vratara Japan.

Nakon što je drugi propustio loptu, Japanci su pokušali prebaciti utakmicu na pola terena Kolumbijanaca. Ponekad Azijci su imali obećavajuće napade, ali nisu uspjeli postići gol.

Kolumbija je igrao protunapad. Jedan od onih u 82. minuti doveo je do postizanja trećeg cilja. Jackson Martinez je dizajnirao dvostruko. Napadač u kaznenom prostoru na backswing ukloniti japanski branitelj i precizno Moždani udar Moždani udar lijevom nogom poslao loptu u udaljenom kutu šesnaesterca Azijata. 3 - 1 je vodio Kolumbija.

U 90. minuti, konačni rezultat uništavanja je odredio Rodriguez. Poražio je branitelja Japana u kaznenom prostoru, elegantnim udarcem bacio azijski vratara.

Konačni rezultat susreta bio je 4 - 1 zaKolumbija. Južnokrvanci dolaze s prvog mjesta u skupini C na reprezentaciji prvenstva, pokazujući njihovu igru ​​da ne samo da se timovi Brazila i Argentine mogu smatrati favoritima turnira. Mnogi stručnjaci mogu izraziti ideju da kolumbijci pokazuju najkvalitetniji i spektakularni nogomet u prvenstvu.